Kardeşlerim Süsen kimdir? Lizge Cömert yer aldığı dizi ve film yapımları

14 Mayıs 2022 tarihinde yayınladığımız Kardeşlerim Süsen kimdir? Lizge Cömert yer aldığı dizi ve film yapımları haberi ile ilgili olarak basına aktarılan yeni gelişmeleri kaleme almaya devam ediyoruz. Siz de 14 Mayıs 2022 tarihinde yayınladığımız haberimizi okuyarak yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

14.05.2022-22:29 - (Son Güncelleme: 14.05.2022-22:29)Kardeşlerim Süsen kimdir? Lizge Cömert yer aldığı dizi ve film yapımları

ATV ekranlarında izleyicileri ekran başına kilitleyen Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuyla da dikkat çekmektedir. Özellikle pek çok genç ismin yer aldığı dizi hem konusu hem oyuncularıyla merak ediliyor. Dizide Süsen karakterini canlandıran Lizge Cömert, hakkında araştırmalar devam etmektedir. Peki, Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir? Kardeşlerim Süsen hangi dizilerde yer aldı? İşte Lizge Cömert hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda…

Kardeşlerim Süsen’in gerçek adı nedir?

Kardeşlerim dizisinde Süsen karakterine hayat veren genç oyuncunun gerçek ismi Lizge Cömert’tir.

Lizge Cömert Kimdir

Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir?

16 Ağustos 1999 doğumlu olan Lizge Cömert, İzmir’de doğdu. İlkokulu İzmir’de okuyan Cömert, üniversite eğitimini de Özyeğin Üniversitesi'nde tamamlamaktadır.

Sosyal medyada oldukça aktif olan Lizge Cömert’in oyunculuğa ilgisi de küçük yaşlarda başladı. Profesyonel olarak oyunculuk hayatına ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisi ile başlayan Lizge Cömert, kendisi gibi genç isimlerle dizide birlikte rol alırken, birbirinden usta isimlerle de birlikte dizide oynamaktadır. 

Hilal Nas
hilalnas@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal