Karadeniz'in kıyısında korku dolu anlar! Kilyos'ta çocuğu boğulan baygın anneyi ayıltmak için defalarca tokatladılar!

İstanbul Sarıyer'de bulunan Kilyos plajında kabus dakikaları yaşandı. Yüzmek için denize giren 5 yaşındaki çocuk boğulma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Denizden çıkarılan çocuğa kalp masajı yapıldığını gören annesi sinir krizi geçirerek şoka girdi.

15.07.2022-12:19 - (Son Güncelleme: 15.07.2022-12:19)

İstanbul Sarıyer'de bulunan Kilyos plajında kabus dakikaları yaşandı. Yüzmek için denize giren 5 yaşındaki çocuk boğulma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Denizden çıkarılan çocuğa kalp masajı yapıldığını gören annesi sinir krizi geçirerek şoka girdi. Korku dolu anların yaşadığı dakikalarda kabusu yaşan anneyi o halde gören başka bir kadın defalarda tokat atıp kendine getirmeye çalıştı. Çocuk ise hayata döndürülerek hastaneye kaldırıldı.

Bir doktor kalp masajı yaptı

İstanbul Sarıyer'de bulunan Kilyos plajında, dün saat 13.00 sıralarında Sarıyer Kilyos plajında kabus dolu anlar yaşandı. Denize giren 5 yaşındaki çocuk bir süre sonra boğulma tehlikesi geçirdi. Çocuğun su yuttuğunu gören vatandaşların bağırması üzerine gelen can kurtaran, çocuğu denizden çıkarttı. Kuma yatırılan çocuğa can kurtaran ve orada bulunan bir doktor kalp masajı yaptı.

Bir doktor kalp masajı yaptı

Şoktan çıkması için defalarca tokatladı

Çocuğun yerde hareketsiz yattığını gören annesi ise koşarak sahile geldi. Çığlık atarak sinir krizi geçiren kadını bir başka kadın şoktan çıkması için defalarca tokatladı. Bir türlü kendine gelmeyen kadın ardından dizlerinin üstüne çöktü.

Tedavi altına alındı

Kalp masajı yapılan çocuk hayata döndürülürken ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri sevk edildi. Çocuk ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Çocuğun durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yaşanan korku dolu o anlar ise kameralara yansıdı. Jandarma ekipleri de olayla ilgili inceleme başlattı.

Ertuğ Güveniş
ertugguvenıs@outlook.com
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal