Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır?

Her bireyin hem kendi burcu hem de yükselen burcu vardır. Yükselen burçlar doğum tarihi ve saati baz alınarak hesaplanan burçlardır. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burç hesaplarken neler göz önünde bulundurulur? İşte cevabı.

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır?

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır?

Astrologlar, kişilerin burç yorumlarını okurken,  yükselen burcu okumayı da tavsiye ederler. Bunun nedeni, yükselen burcunuzun diğer bir manada gerçekten kendimiz, yani ana burcumuz olana dek yürümemiz gerekli bir  yol gibi olmasıdır.

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

Yükselen burcun hesaplarken doğum yerinin, doğum tarihinin ve doğum saatinin mutlaka bilinmesi gerekmektedir.  Her bir burç, ufuk çizgisinden ortalama iki saatte geçer. Bu nedenle, ortalama her iki saatte bir yükselen burç değişir.

Yükselen burç hesaplayıcı yarıdmı ile, doğum bilgilerinizi girip kolaylıkla yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz. Hesaplayıcı ortalama geçiş saatleri göz önünde bulundurularak  hazırlanmıştır. Yaz saati uygulamaları ve burç dönüm saatlerine denk gelen doğumlarda, değişiklikler belirebilir.

Doğum haritasına ait tanımların yorumlanması ve yükselen burcun belirlenmesi adına izlenecek en doğru yöntem bir astrolog ile çalışmaktır. Eğer doğum saatinizi bilmiyorsanız, en uygun yöntem, doğum saatinizi  “12:00” olarak girmeniz olacaktır.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR