Makyajınızı yaparken hangi ürünü kullanmayı tercih ediyorsunuz? Yumurta şekilli rengarenk süngerleri mi, kaşık biçimli yassı makyaj fırçalarını mı yoksa parmaklarınızı mı? Bu soruya demode bir cevap vermek istemiyorsanız yeni makyaj trendi silisponge ile tanışın!

Artık makyaj yaparken cildimize uygulayacağımız ürünleri şeffaf silikon bir makyaj süngeri ile uygulayacağız! İlginç değil mi?

Silisponge makyajda devrim yaratan bazı özelliklere sahip. Silikon yapışı nedeniyle yüzünüze uygulayacağınız ürünleri asla emmiyor. Yani ürünün hepsi makyajınıza gidiyor, sıfır israf!

Silikon makyaj süngerinin 2. önemli özelliği ise temizlik. Ürünü makyaj yaptıktan sonra sabun ve suyla 1 defa yıkamak temizlenmesi için yeterli. Fondötenden sararmış, asla temizlenmeyen fırça ve süngerlerden kurtulmak isteyenler için harika bir icat!

Silisponge tüm ürünü cilde uyguladığı için ürünlerden tam verim alıyorsunuz. Fondötenler tam kapatıcılık sağlarken, tüm ürünü cildinize eşit miktarda dağıtabiliyorsunuz. Tüm ürünü mükemmel bir şekilde yüzünüze yaydıktan sonra dilerseniz bu ürünle kontür işleminizi de başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz bu makyaj materyalini pudranızı yaymak için bile kullanabilirsiniz.