Yaz Sezonu Düğünlerinin Yeni Trendiyle Birlikte Saçlarınız Çiçekleniyor!

Bu yaz rüya gibi bir düğün hayali kuran kadınlar dikkat! Bu sezon yeni trendlerle beraber hayatımıza giren çiçekli saç aksesuarları artık kır düğünlerinin de vazgeçilmezi olacak.

Yaz Sezonu Düğünlerinin Yeni Trendiyle Birlikte Saçlarınız Çiçekleniyor!

Düğün sezonu da gelmişken bu mutlu anınız için gün sayıyorsanız ve saçlarınızı nasıl şekillendireceğiniz kafanızda hala şekillenmediyse size saç aksesuarlarında ve saç modellerindeki en son trednleri açıklıyoruz.

Özellikle bir kır düğünü yapacaksanız saç modellerinde ve saç akseusuarlarında aşırıya kaçmamak ve tercihinizi daha natürel tarzlardan yana kullanmak sizi daha ilgi çekici ve bohem bir görünüme getirecektir. Bu görünümü sağlamak amacıyla da saçların salınık bırakılması ya da daha dağınık topuzlardan yararlanılması gerekmektedir. Saçlardaki bu dağınık dalgalı görünümün yanında saç aksesuraı seçiminin de ilhamını doğadan alan çiçekli ve dallı aksuarlardan yana kullanmak gerekiyor.

Gelinlik modelinizi sadelikten yana tercih ettiyseniz saçınızı daha dalgalı ve kabarık bir görünüme getirebilirsiniz. Bu görünümün yanı sıra saç aksesuarı olarak da papatyalar ve dallardan oluşan bir saç tacı kullanabilirsiniz. Gelinliğiniz daha ihtişamlı ve gösterişliyse bu durumda saç şekli olarak tercihinizi daha düz ve kabarık olmayan modellerden yana kullanarak bunun yanında saç aksesuarı olarak da altın detaylı çiçek taçlardan yana kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri