Yaz Bitmeden Mutlaka Denemeniz Gereken Trendler!

Yaz mevsimine girerken hayatınıza biraz değişiklik ve heyecan katıp risk almak istemez misiniz? Son yılların trendlerini kendinize uygulamak biraz cesurca olabilir. Yılın en cıvıl cıvıl mevsiminde farklı ve trend olmak artık elinizde...

Yaz Bitmeden Mutlaka Denemeniz Gereken Trendler!

2017 yılının yaz sezonunun trendlerini belirleyen New York Moda Haftası’ndan çok fazla popüler olarak öne çıkan trendlerini sizler için derledik. İşte podyumun en dikkat çeken detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

KISA SAÇ

Bu yaz trendlerine uymak istiyorsanız saçlarınızı kısa kestirmekle başlayabilirsiniz.. Kökleriniz sizde olduğu için tekrar uzatabilirsiniz. Sizin için çok radikal bir karar gibi gözükebilir ancak denemeden size en fazla yakışacak modelin bu olup olmadığını bilemezsiniz..

AT KUYRUĞU

90’lara ait at kuyruğu modeli hiç bu kadar baştan çıkarıcı olmamıştı.. Birkaç sezondur ensede yapılan at kuyruklarının piyasaya hükmettiği bir gerçek.. 

TIRNAK BAKIMI

Tırnak yapıştırmaları, Nail art uygulamalarına yeni bir boyut kazandırdı.. Yalnızca kendinize uygun motifi seçin, yapıştırın ve törpüleyin..

ÇİL KALEMLERİ

Evet yanlış duymadınız önümüzdeki trendlere de baktığımızda çil sahibi olmak oldukça havalı görünüyor.. Fondötenle tonu eşitlediğiniz cildinize sivri uçlu kahverengi kalem ile belli belirsiz noktalar koyun.. Burun kemeri ve elmacık kemiklerinize yapsanız yeterli olacaktır..

RENKLİ RUJLAR

Bu yaz ruj renklerinde devrim var.. Ne kadar renkli o kadar makbul! Fuşya, mor, kırmızı ve mercan tonları cilt makyajını mümkün olduğunca minimumda tutarak uygulayın.. 

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri