Siz de bu insanlardan birisiyseniz bikinilerinizi çoktan hazırlamışsınızdır. Ancak artık farklı bir kültür oluşturan beach modası plajda bile bir tarz oluşturup boy göstermemize sebep oluyor. Özellikle ufak çaplı partilerin de yapıldığı plaj alanlarında bikini üzerine giyilen transparan elbiseler ile harika bir görünüm yaratabiliniyor.

PLAJ ŞIKLIĞINI YAKALAMANIN İLK ADIMI AKSESUAR SEÇİMİ!

Plaj çantaları, sandaletler tamam. Geriye ne kaldı? Tabii ki gözlükler ve şapkalar. Şapka tercihlerinizde sizi güneşten koruyacak büyük çerçeveli olanları tercih edebilirsiniz. Sadece bu şapkayı takmanız bile size farklı bir hava katacak ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Ama tabii ki aslında sizin tek amacınız güneşten korunmak, tarzınızdan ödün vermeden.

Bunun yanı sıra seçeceğiniz gözlüklerin de yüzünüz ile uyumlu olmasına dikkat edin. Orta büyüklükte gözlükler her zaman her yüze uyabilecek gözlüklerdendir. Kendinizi riske atmak istemiyorsanız ne küçük ne de çok büyük olan gözlüklerden kaçınmanızı tavsiye ederiz.

Yaz aylarının da gelmesiyle deniz sezonu açılmış bulunuyor. Bu sezon plaj modasına en uygun şekilde giyinmek ve plaj modasına yön vermek isteyen kadınlar yaza oldukça iyi hazırlandı. Siz de bu son trendlere uygun giyinmek istiyorsanız önerilerimizi plajlarda kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Bu yaz, rengarenk saç tüyleri eğlenceli kişiliğinizi ve yazın sıcaklığını saçlarınıza taşıyacak. Salaş örgü ve topuz modellerini de renklendiren saç tüylerini ince örgülerle daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

Güneş ışıltısının saçlara yansıdığı yaz aylarının vazgeçilmez modellerinden biri de yarım topuz saçlar! Bu sene de plajlarda nemli saçların doğal görünümüne uygun yarım topuz saç modeli popülerliğini sürdürüyor. Bu saç biçimi sadece plaj için değil, aynı zamanda havuz partileri için de iyi bir seçenek olmaktadır.

Plaj saçları söz konusu olduğunda dalgalı saç modeli olmazsa olmaz. Denizden sonra ufak dokunuşlarla şekillendirilen dalgalı saçlar, adeta bir denizkızı havası katıyor. Saçlardaki doğal ışıltıları, iri dalgalı saçlar plajlar da bu sene de çok moda. Özellikle bu şekildeki saçlar gün batımında adeta bir güneş gibi parlamanıza yardımcı olmaktadır.