Özellikle kadınlar bel bölgelerinin yeterince ince olmamasından hep şikayetçi olmaktadırlar. Durum böyle olunca belimizin incelmesi için çeşitli sporlar ve diyet programlarına başvurmak durumunda kalıyoruz. Peki sizlere tüm bunları yapmanıza gerek kalmadığını söylesek ne derdiniz? İşte hem yorulmayı en pratik şekilde ve moda trendlerine uyum sağlayarak belinizi ince göstermek için tüyolar...

YÜKSEK BEL KIYAFETLER

Giydiğiniz yüksek bel pantolonlar etekler şortlar bacaklarınızı daha uzun göstererek bel bölgenizin daha fit durmamıza yardımcı olmaktadır.

DİKİNE ÇİZGİLER

Yatay çizgi desenli kıyafetler giydiğimizde bizi olduğumuzdan daha geniş göstermektedir. Fakat aksine dikey çizgili kıyafetler giymemiz bizi olduğumuzdan daha ince ve uzun göstereceklerdir.

BOL PAÇA PANTOLONLAR

Pantolon tercihlerinizde paçalarınıza kadar bollaşması ve üstteki bel bölgesinden oturan kıyafetlere yönelmeniz istediğiniz ince ve kıvrımlı görünüme sahip olmanızı daha çok kolaylaştıracaktır.

KEMERLİ CEKETLER

Karın bölgenizin fazlalıklı görünümünü kamufle etmek amacıyla giydiğiniz kıyafetlerin üzerine tek bir kemer takmanız belinizi ince göstermeye yetecektir.Bu trendde dikkat etmeniz gereken şey kemerinizin bel çizgisine tamamen oturması olacaktır.