Tüm kış boyunca pantolon içerine hapsolmuş bacakları özgür bırakan elbiseler, yaz aylarında farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Rahatlığı ve kullanışlılığı düşünüldüğünde uzun elbiseler kısa elbiselere oranla çok daha fazla tercih ediliyor. Üstelik uzun elbiseleri iş yerinizde de rahatlıkla giyebilirsiniz.

UZUN ELBİSELER İÇİN SANDALET SEÇİMİ

Burada önemli olan asıl nokta elbisenizin dokusu ve renkleri oluyor. Eğer uçuş uçuş uzun bir elbise tercih ettiyseniz altına giyeceğiniz taşlı bir sandalet ile hem gündelik hem de akşam yemeklerinde kullanabileceğiniz bir şıklık elde etmiş olacaksınız.

DOĞRU TAKI TERCİHİ

Özellikle yaz aylarında giydiğiniz kıyafetleri ortaya çıkartan en büyük unsur elbette takı seçimlerinizdir. Uzun elbiseler, doğru takılar ile kombinlendiğinde ortaya muhteşem ve göz alıcı bir tarz çıkıyor. 

SAÇLAR İÇİN

Uzun ya da kısa saçlar için bu yazın modası olan bandanaları tercih edebilir, saçlarınızı kontrol altında tutarken aynı zamanda özgür kalmalarını sağlayabilirsiniz. 

ÇANTA SEÇİMİ

Aynı kıyafet ile akşam dışarı çıkma ihtimaliniz var ise taşlı sandaletinize uygun olarak seçeceğiniz bir çanta ile günün her saatinde şıklığı yakalamanız mümkün olacak.