Victoria's Secret modellerinden Bella Hadid, pürüzsüz cildi için bakım uygulamalarını sizler için açıkladı. Bella Hadid'in özellikle kusursuz görünümdeki cildinin cilt bakım maskelerine borçlu olduğunu ve bu maskeleri düzenli olarak cildine  uyguladığını açıkladı. Cilt bakım maskelerinde de seçimini en çok nem veren özellikteki cilt maskelerinden yana kullandığını açıkladı.

Pürüzsüz ve sağlıklı cildiyle dikkat çeken 20 yaşındaki ABD'li model, cildini güzellik sırrını açıkladı. Hadid, "Çok basit bir cilt bakımı uyguluyorum. Yüzümü yıkıyorum, yağlı serumun ardından iyi bir maske uyguluyorum" dedi. Maskenin ardından cilt üzerinde oluşan sorunlarından yola çıkılarak uyguladığı özel bakımlardan sonra ise serum kullanımını da aksatmadığını dile getirdi.

Cilt bakımında alışkanlığını istikrarlı şekilde sürdüren model, "Çok hassas bir cildim var, dolayısıyla benim için iyi olduğunu bildiğim ürünleri kullanmayı seviyorum" şeklinde konuştu. Bella Hadid cildinde serum kullanımını da hiç aksatmadığını ve her yüz yıkamasından ve arındırmasından sonra da cilt bakım serumlarını uyguladığını ve bu ürünlerin emilmesinin ardından nemlenmdirilmesi cildin daha parlak ve canlı görünmesine de yardımcı olacaktır.