17 Temmuz 2019
  • Istanbul 23°
  • Ankara 23°
  • Izmir 25°
İmsak 03:46
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:26
BIST98.028
Dolar5,7091
Euro6,4196
Altın258,66

Trend Alarmı: Tüm Parmaklara Takılan Yüzükler Geri Döndü!

Bir zamanların en büyük trendi olan her parmağa takılan yüzükler bu senenin de modası olmaya aday gösteriliyor. Özellikle eklem yerine takılan küçük taşlı yüzüklerin göz doldurduğu bu moda akımına bir göz gezdirelim.

Trend Alarmı: Tüm Parmaklara Takılan Yüzükler Geri Döndü!

Her kadının vazgeçilmez aksesuarları arasında gösterilen yüzük kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle yeni yılda gelen trendlerle birlikte yüzüklerin kullanımı da bir o kadar çeşitlenmektedir. Renk ve malzeme değişikliği ve kullanım çeşitliliği sayesinde farklı farklı ortaya çıkan trendlerle daha da genişlemektedir.

Stilinize oldukça yarar sağlayan ve farklı görünmenize yardımcı olan eklem yüzükleri de bu sene çok moda! Alışılmışın aksine farklı tarzlarda takılan bu yüzüklerin kullanım yerleri de sadece eller değil ayaklar da olabiliyor. Özellikle kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan tektaş yüzükler artık ayak parmaklarında da görülebiliyor. Bu senenin modası taşlı yüzük oldu. Herkesin elinde mutlaka görebildiğimiz farklı taşlara sahip eklem yüzükleri veya baş parmak yüzüklerini sadece kadınlar değil erkeklerde fazlasıyla kullanmaya başladı.

Hint kadınlarının taktığı zincirli yüzüklerin de oldukça moda olduğu bir gerçek! Kadınların en çok tercih ettiği takılardan bir olan bu aksesuar ellerinizi küçük göstererek daha narin görünmesine yardımcı olmaktadır. Altın veya gümüş detaylı bu takılar bu yıl da rüzgarını estirecek gibi duruyor!

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri