Her kadının vazgeçilmez aksesuarları arasında gösterilen yüzük kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle yeni yılda gelen trendlerle birlikte yüzüklerin kullanımı da bir o kadar çeşitlenmektedir. Renk ve malzeme değişikliği ve kullanım çeşitliliği sayesinde farklı farklı ortaya çıkan trendlerle daha da genişlemektedir.

Stilinize oldukça yarar sağlayan ve farklı görünmenize yardımcı olan eklem yüzükleri de bu sene çok moda! Alışılmışın aksine farklı tarzlarda takılan bu yüzüklerin kullanım yerleri de sadece eller değil ayaklar da olabiliyor. Özellikle kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan tektaş yüzükler artık ayak parmaklarında da görülebiliyor. Bu senenin modası taşlı yüzük oldu. Herkesin elinde mutlaka görebildiğimiz farklı taşlara sahip eklem yüzükleri veya baş parmak yüzüklerini sadece kadınlar değil erkeklerde fazlasıyla kullanmaya başladı.

Hint kadınlarının taktığı zincirli yüzüklerin de oldukça moda olduğu bir gerçek! Kadınların en çok tercih ettiği takılardan bir olan bu aksesuar ellerinizi küçük göstererek daha narin görünmesine yardımcı olmaktadır. Altın veya gümüş detaylı bu takılar bu yıl da rüzgarını estirecek gibi duruyor!