Trend Alarmı: Makyajda Glitter Modası Ünlüleri Etkisi Altına Aldı!

Pırıl pırıl taşlar, neon renkler, çeşit çeşit simler... Sezonun en çok tercih edilen makyajlarından biri olan glitter makyaj trendi, birçok ünlü isim tarafından da tercih ediliyor. İşte makyajda farklı bir soluk arayanlar için: Glitter makyaj ve yapılışı!

Trend Alarmı: Makyajda Glitter Modası Ünlüleri Etkisi Altına Aldı!

Sezonun en eğlenceli ve dikkat çeken makyaj trendlerinden biri de glitter makyaj! Makyajın simler ve taşlarla güçlendirildiği bu aykırı trend, birçok ünlü isim tarafından da tercih ediliyor.

BELLA HADİD

Bella Hadid, parıltılı makyajı sıklıkla tercih ediyor. Kimi zaman göz makyajını vurgulu hale getirmek için parıltı kullanırken...
Kimi zaman da dudaklarını ön plana çıkarmak için rujun üzerinde sim kullanıyor. Onu gerek podyumda, gerekse katıldığı davetlerde bu makyajla sıklıkla görmek mümkün. 

CARA DELEVİNGNE

Cara Delevingne, tam anlamıyla 'işin içinde eğlence varsa, ben de varım!' kadını... Hal böyleyken onu bu trendi de uç noktalarda yaşarken görmek şaşırtıcı olmadı. Sıklıkla göz makyajında parıltıyı ve taşları tercih eden güzel model, her şekilde dikkat çekmeyi başarıyor. Göz altlarına uyguladığı simle fazlasıyla beğenilmişti. 

HAİLEY BALDWİN

Hailey Baldwin de göz makyajında parıltıyı tercih eden isimlerden. Başarılı şarkıcı <strong>Katy Perry,&nbsp;</strong>simli pembe makyajıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştı.

KATY PERRY

Başarılı şarkıcı Katy Perry, simli pembe makyajıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştı.Şeyma Subaşı
Türk ünlülerden glitter makyajını ilk uygulayan isim Şeyma Subaşı, katıldığı 'Burning Man' festivalinde yaptığı taşlı makyajla herkesin beğenisini kazanmıştı.

KENDALL JENNER

Çoğunlukla sadelikten yana olan Kendall Jenner, glitter trendini de son derece sade uygulayarak birer parlak taş ile badem gözlerini vurgulamıştı.

KESHA

Aykırı bir diğer isim olan Kesha da sıklıkla bu makyajı kullanıyor ve kendince bir yorum getirmiş durumda. Emma Watson
Hollywood'un prensesi, zarafet abidesi Emma Watson da göz makyajında parıltıyı tercih edenlerden...

LADY GAGA

Yıldız isim şarkılarıyla olduğu kadar, aykırı tarzıyla da sık sık gündeme geliyor. Eh, hal böyleyken glitter makyajı o değil de kim yapacaktı...

NİCKİ MİNAJ

Nicki Minaj neon renkleri o kadar sık kullanıyor ki, işin içine bir de parıltının katılması eminiz ki en çok onu sevindirdi. Onu sık sık taşlı-simli göz makyajıyla görmek mümkün.

 

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri