Ne zaman rose gold renkte bir göz makyajına yönelsek içimizi tarif edilemez bir heyecan kaplıyor. Hiçbir şey parlak bir göz makyajı kadar bize parti zamanını hatırlatamaz! Bu makyaj trendini plajlarda, davetlerde ve günlük hayatınızda bile kullanabilirsiniz. Pembe rengi her tür mekanda kullanım kolaylığı sağlayan bir renk olduğundan ötürü bu yaz vazgeçilmez makyajınız arasında yerini alacak gibi duruyor.

Rose gold göz makyajı doğru uygulandığında göz kamaştırıcı olacak, ama doğru uygulamayı yapmak bir o kadar da zor olabilir. Çok fazla ışıltı disko topu gibi görünmemize; çok az ışıltı ise etkileyicilikten uzaklaşmamıza yol açar. Gözünü korkuttuk mu? Endişelenme, sana oldukça basit bir rose gold göz makyajı rehberi hazırladık, rahatla, arkana yaslan ve pembe pembe ışıldamaya hazır ol.

Makyaj trendleri yalnızca defilelerden değil, aynı zamanda sosyal medyada hünerlerini sergileyen bloggerların keşiflerinden de etkileniyor! göz makyajında yükselen trend ise pembe tonlarında makyaj... Göz makyajında pembe son zamanlarda en çok kullanılan renklerden biri olmayı başardı. Altın rengi ışıltılı farlar yerini rose-gold ışıltılı pigmentlere bıraktı.