Sırt dekoltenizi muhteşem gösterecek olan Yen'i moda trendlerinden ters gömlekler bu yaz kadınların gardıroplarının star parçası olmaya aday gösteriliyor. Özellikle sıcaktan yanmış teninizin bu tiril tiril trend gömleklerle olan uyumu nefes kesici bir güzellikle karşımıza çıkıyor. 

Daha tarz ve farklı bir görüntü yakalamak isteyenlerdenseniz bu yaz gömlekleri ters çevirin.
Bu yaz yeni trend gömleği tersten giymek...Çılgın sokak modasının en yeni akımı gömleği tersten giymek bu sene oldukça fazla kullanılacak.

Eğer ters gömlek satın almadıysanız gömleğin ön tarafı arkaya gelecek şekilde giydiğiniz gömleğinizin düğmelerini açık bırakarak sırt dekoltenizi sergileyebilir ya da ilikleyip sokak stilinizle tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz Bu şekilde tarzı farklı bu gömlek icin fazladan para harcamanız söz konusu olmaz. Özellikle gitmediğiniz veya tarzını beğenmediğiniz gömlekleriniz varsa yapmanız gereken tek şey bu gömlekleri yakaları boynunuzu kapatacak şekilde ters olarak giymek olacaktır. Dilerseniz bir beyaz pantolonla yada bir kot şort ile  kombinleyeceğiniz bu gömlekleri sırt dekoltenizin ne kadar acık olmasını istiyorsanız o kadar açma sansınız da olabiliyor.