17 Temmuz 2019
  • Istanbul 23°
  • Ankara 23°
  • Izmir 25°
İmsak 03:46
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:26
BIST98.028
Dolar5,7091
Euro6,4196
Altın258,66

Trend Alarmı: 2017 Oje Trendlerinde Bir İlk 'Kuvars Tırnaklar'

Son zamanlarda oldukça moda olan oje uygulamalarında kullanılan desenler oldukça farklı şekillerde karşımıza çıkıyorlar. Bu desenlerden biri olan doğal taş görünümündeki ojeler de bu yazın vazgeçilmez trendlerinden olmaya aday görünüyor.

Trend Alarmı: 2017 Oje Trendlerinde Bir İlk 'Kuvars Tırnaklar'

Tırnak bakımlarının vazgeçilmezi olan ojeler bir çok farklı renk ve denlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle taş görünümlü tırnak yüzeylerinin bu sene oldukça moda oldu. Son trendlerel birikte kadınların kullandığı bir çok materyalde de görebildiğimiz taş yüzeyler tırnaklardaki oje uygulamalarında da karşımıza çıkarak ellerimizin güzelliğine güzellik katıyorlar. 

Ellerinizi değerli bir taş varmışcasına gösteren bu taş yüzeyli oje uygulamaları parmaklarınızda son trendlerin modasını yakalamasına sebep oluyor. Bu uygulamayı maalesef evde yapabilmek mümkün olmuyor. Yalnızca profesyonel bir tırnak sanatçısının ortaya çıkarabildiği bu desenler tırnaklarınızın bir sanat eseriymiş gibi görünmesine yardımcı oluyor. Farklı farklı bir çok desenle karşımıza çıkan tırnak ojelerinin vazgeçilmezi haline gelecek olan bu oje uygulamalarının bakımı da yapıldığı yer kadar önemli. Tırnaklarınızda oje uygulmasının daha kalıcı olabilmesi adına üzerine sürekli olarak koruyuc cila geçmeniz ve tırnak bakımını da aksatmamanız şart! Bu tür durumlarda elinizi fazla kullanmamak ve sıcak su soğuk su dengesini sağlayabilmek tırnaklarınıza uyguulanan bu sanat eserlerini daha iyi ve uzun süreli taşımanıza yardımcı oluyor.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri