Doğa yeniden canlanırken, tasarımlar derin bir nefes alarak dolaplarda yer ediyor. Taptaze bir baharın lezzetini tatmaya hazırlanırken, stiller de restore ediliyor. Doğal güzelliklerin ve sıra dışı parçaların gün yüzüne çıktığı sezonda, var olan onlarca trendin yıldızı ise yeniden parlıyor.

OPTİMİST RENKLER

2017 İlkbahar – Yaz sezonunda renklerin sesi bir hayli yüksek. Beklenmedik siluetlere hayat verecek onlarca ton, karakterli olasılıklarla karşınızda. Optimist pembeler, sarılar ve maviler… Cool görünümlere imza attıracak baskın görünümler, tarz sahibi kadınların görünümlerini terfi ettirecek.

TROPİKAL ÇİÇEKLER

Vahşi doğa stil sahibi kadınların görünümünü ele geçiriyor. Üstelik en enerji dolu haliyle. Sımsıcak yaz günlerinde küllerinden doğan bu trende her zamanki gibi palmiye, çiçek ve ananaslar eşlik ediyor. Hawai desenler kombinlere sıçrarken dolapların yenilenmesine hazırlanın.

BÜYÜK AKSESUARLAR

Minimalist elbiselerde en dikkat çeken, büyük madalyon kolyeler olacak. 2017 yazında bu trende kayıtsız kalmayarak yarışı önde tamamlamanız mümkün. Doğal taşların başrolde olduğu aksesuarları, metalik zincirler takip ediyor.

NEŞELİ SPORTİF PARÇALAR

Sportif parçalar, 2017 ilkbahar – yaz sezonunda da yarıştan kopmuyor. Stil ve estetik algımızı yeni baştan yaran oyun bozan parçalar, her zamanki gibi oldukça cool! Koleksiyonların adeta mottosu haline gelen bu üst düzey konfor şekilden şekile giriyor. Denim ceketler, eşofmanlar, sweetlere neşeli desenler ve armalar eşlik ediyor. Bu enerjik tavır, stil sahibi kadınların görünümüne anında karakter katıyor.

Kaynak: Yeşil Topuklar