Kişiler bazen stres halindeyken bazen de heyecan duyguları yaşadıklarında da terleyebiliyorlar. Ve bu durumun sonucunda kıyafetinizde ve üzerinize sinen kokuda can sıkıcı durumlar meydana gelebiliyor.

Terlemeyi önlemek için kozmetik ürünlerin bir faydasını göremiyorsanız veya ne kullanırsam kullanayım bir türlü çözüm bulamadım diye yakınıyorsanız bu sorunu doğal yollarla çözebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız ve ter kokusunu tamamen giderebilecek bitkisel kürümüzü uygulayarak bu soruna veda edeceksiniz.

MALZEMELER

Bir adet limon

Elma sirkesi

HAZIRLANIŞI VE UYGULANIŞI

Elma sirkesi ve limonu aynı oranda bir pamuğa damlatın. Ardından koltuk altınızı bu pamuk yardımıyla silin. Sirkenin koku yaratacağından kesinlikle endişe etmeyin sirke kokusu belirli bir zaman sonra kendiliğinden uçacaktır. Bu kürü her gün koltuk altlarınıza sürmeniz doğru değildir. Kürü haftada bir defa olmak üzere koltuk altlarınıza uyguladığınızda ter kokusunun artık yok olduğunu ve sonrasında kokmalara sebep olacak ter bezi üretiminin de en aza indiğini fark edeceksiniz. Bu kürün içerisine kokusunu sevdiğiniz aromalı herhangi bir bitkisel yağı da karıştırabilirsiniz.