Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (8 Şubat Cumartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (8 Şubat Cumartesi)

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (8 Şubat Cumartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; amaç ve hedeflerine heves, coşku ve kararlılıkla atılabilirsin. Gruplar içinde kabul görebilir, yakın ilişki de olduğun kişilerle keyif verici yerlerde bulunabilir, davetleri memnuniyetle kabul edebilirsin. Ancak işin maddi kısmı tahminlerinin ötesinde olabilir, bütçene dikkat etmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hem ailene hem de sosyal çevrene zaman ayırman gereken bir gündesin. Yüksek enerjin ve doğru planlamayla hepsine yetişebilirsin. Çalıştığın ortamda bir organizasyonda yer alabilir, katılacağın toplantılarda dikkatleri üstüne çekebilirsin. Fakat bu durum bazı kişiler tarafından hoş karşılanmayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün gelen giden haberler neşelenmeni sağlayabilir, umut ve hevesle dolabilirsin. Yeni tanışmalar yaşayabilir, birdenbire başlayan aşk ilişkilerine girebilirsin. Gelecek hedeflerinle ilgili yeni girişimlerde bulunabilir; cesur ve kararlı adımlar atabilirsin. Ancak bazen kendi fikirlerinde ısrarcı olman sorun oluşturabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; aile içi ilişkilerde yönetimi ele alabilir, herkese ne yapması gerektiğini söylemekte ısrar edebilirsin. Aslında duygusal ve cesur paylaşımlarda bulunman, özgüven tazelemen için uygun bir gündesin. Ancak özellikle aşk ilişkilerinde biraz daha uyumlu olmalı, gerektiğinde kendinden ödün vermelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün özgüvenli ve direkt konuşmaların karşındakilerin güvenini kazanmanı sağlayabilir.  Koşulları her ne kadar karşındakiler belirliyor olsa da senin de bunda payın olabilir. Fakat yaptığın organizasyonlar ailende ya da iş ortamında yaşanan ani gelişmeler yüzünden ertelenebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yaptığın işlerde daha fazla kazanç sağlayabilir, üstlendiğin projelerde liderliği ele alabilirsin. İş arkadaşların veya akrabalarına karşı da koruyucu ve yüce gönüllü davranabilir; onların maddi manevi beklentilerine duyarlı olabilirsin. Ancak gereksiz inatlaşmalar iletişimde sıkıntılara neden olabilir.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz