Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (8 Nisan Çarşamba)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (8 Nisan Çarşamba)

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (8 Nisan Çarşamba)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; burcunda meydana gelen Dolunay; senin sorumluluğunda olan ya da sorun yaşadığın her konuda zorlanmana neden olacak enerjiler yayabilir. Sakinliğini koruman gereken bugün de etrafına, çevrene ya da eşine gösterebileceğin her tepki kötü sonuçlar doğurabilir. Politik davranman gereken ve sağlığına çok dikkat etmene gereken bir gün içerisindesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hem ruhsal hem de fiziksel anlamda kendini kötü hissedebilirsin. Zihinsel olarak her şeyi yakıp yıkmak isteyebilirsin; aynı zamanda gün içerisinde geçmiş zamanda yaşanan bir olayın tekrar gündeme gelmesi canını iyice sıkabilir. Fiziksel sağlığına dikkat etmen gereken bugün de tedbiri elden bırakmamalı ve kontrol ettirmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün gergin olan enerjisi; dostlarınla arandaki sorunlara dikkat çekmen gerektiğini vurgularken; yardımlarının geri dönüşünü alamadığın zamanlar olabilir. Partnerinle ya da dostlarınla konuşacağın konularda sana verilen aşırı tepkileri karşılıksız bırakmayabilir, büyük gerilimler oluşmasına sebep olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; iş ve çalışma hayatınla alakalı olarak her şeyin ters gidebileceği bir günde olabilirsin. Gösterdiğin tepkilere dikkat etmen gerekirken; anlık bir davranışın sana işinle ilgili zorluklar getirebilir ya da ertelemene neden olabilir. Kendini garanti altına almaya odaklanmalı ve konuşmalarında kelimelerini özenle seçmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gündemin dışında seyahat etmen gereken zamanlar varsa; kazalara ve bozulmuş olan araçlara karşı dikkatli olmalısın. Akademik hayatında zorlanabileceğin ve seni sinirlendirecek sorunlarla karşılaşabilirsin. Yurt dışı bağlantılı konularda da beklenmeyen durumlar meydana gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; maddi olarak borçlarınla ya da kredilerinle ilgili olarak garantici olman gereken zamanlardasın. Elinden yüklü miktarda para çıkabileceğinden, güvenmeden hiç bir işe girmemelisin. Bazı işlerin için ertelenmeler olurken; arkandan iş çeviren insanlarda olabilir. Sağlığını da ihmal etmemelisin.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR