Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (7 Nisan Salı)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (7 Nisan Salı)

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (7 Nisan Salı)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ilgini tamamen partnerin ve ilişkilerine verirken; birlikteliğindeki dengesizliklere de dikkat etmen gerekebilir. Bazı iniş çıkışlar yaşasan da; burcunda ilerleyen Ay, bunları aşmanda seni desteleyecektir. Gün içerisinde eğlenceye, yaratıcılığa dayalı işlerde kendini ön plana çıkarabilir herkesin dikkatini çekebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bilinçaltını meşgul eden ilişkiler ve iş birlikleri bugün seni bir hayli yorarken; onlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsin. Eşinle ve ailenle olan ilişkilerinde hırslı bir şekilde hareket edebilir; sınırlarını korumak için sevdiklerine karşı bir savaş açabilirsin. Sosyalleşmek yerine, evde biriken işleri toparlayıp dinlenmek için uygun bir gün olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün işlerini uzaktan halletmeye çalıştığın, grup çalışmalarında sorun yaşadığın; ancak önemli konuların çözümüne ön ayak olabileceğin bir gündesin. Maddi meselelerde hırslarına yenik düşmeden belli bir plan doğrultusunda hareket etmeye çalışmalı ve sevdiklerinle keyifli zaman geçirmeye bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ufak tefek kazançlardan ziyade, kalıcı bir gelir elde edebileceğin bir iş fırsatıyla karşılaşman bugün mümkün olabilir. Geleceğie yön vermek için güçlü istek ve arzular duyabilir, daha huzurlu ve konforlu hayat planları içinde olabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde hiç beklemediğin ve seni dumur edecek bir durum yaşanabileceğinden adımlarını sağlam atmanda yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün rutinin dışına çıkarak, kişisel kararlar alarak tamamen özgür bir gün geçirmek isteyebilirsin. Yaratıcılığını da kullanarak, değişik fikirler üretmenin yanı sıra; karşındaki kişileri ikna etmekte ve onay almakta zorluk yaşamayabilirsin. Ailenin kişisel alanını işgal ettiğini fark edebilir ve özgürlük çığlığı atmak isteyebilirsin. Duygularını kontrol altına almalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; son zamanlar içerisinde bulunduğun maddi kriz, zorlanıp yıpranmana neden olsa da hedeflerinden vazgeçmeden işin içinden çıkabilir, daha çok çalışmaya odaklanabilirsin. İletişim içerisinde olduğun kişilerle birlikte organize ve disiplinli olarak bazı girişimlerde bulunabilirsin. Bilinçaltındaki olumsuz düşüncelerden uzaklaşman gerekiyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR