Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (6 Nisan Pazartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (6 Nisan Pazartesi)

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (6 Nisan Pazartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; evde geçirdiğin bugünde bir yandan çalışmalarını sürdürürken bir yanda da aile büyüklerinle ilgili konulara özen gösterebilirsin. İşlerini düzenlemek ve belli bir sisteme oturtmak zihninin yorulmasına neden olabilir. Akşam saatlerine doğru burcuna geçen Ay; geçtiğimiz birkaç günün yorgunluğunu atman ve kendine biraz olsun vakit ayırman için seni uyaracaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hedeflerin ve projelerinle ilgili fikirlerini gözden geçirirken; kendine yepyeni bir çalışma planı oluşturabilirsin. Grubunun ve partnerinin de içinde olduğu maddi konularda sorumluluk almaya hazır olabilir; çözüm odaklı çalışmalar yapabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde çalışmalarına ara verebilir ve kendine vakit ayırarak keyif alacağın işlerle meşgul olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; maddi konularda yapmayı planladığın yenilikler varken; yaratıcılığın sayesinde bazı fırsatlar yakalayabilirsin. Gelirinde birtakım artışlar olabilir; fakat hayatının profesyonel ve şahsi dengesini ayarlamaya ihtiyacın olabilir. Dışarıda olmasan da aktif olmaya çaba harcayacağın vakitlerde; sosyal medyayı fazla aktif kullanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çalışma hayatın ya da akademik kariyerin için önemli ve iddialı programlar gündeminde yer alsa da bunları gerçekleştirmek için imkanlar çokta elverişli olmayabilir. Kişisel alanında işlerini tamamlamaya çalışabilir; iletişim kurduğun insanları tutarlı ve kararlı davranışlarınla etkin altına alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gelir kaynakların konusunda daha dikkatli davranmalı, harcamalarında fazlaya kaçmamalısın; zira gün içinde maddi ve manevi olabilecek ihtiyaçlarında artış yaşanabilir. Satın almak istediğin şeylerde seçici olmalısın. Maddi sorumluluklarından dolayı çalışman ve üretmen gerektiğini hatırlayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sezgilerinin güçlü olduğu bugün de izlemen gereken yol haritası şekillenmeye başlıyor. Eşinle belirlediğin hedefleri tekrar gözden geçirip yeni ve yaratıcı fikirler üzerinde tartışabilirsin. Ancak gün içerisinde vereceğin kararlarda aceleci davranmamalı ve çelişkili ifadelerden kaçınıp tutamayacağın sözler vermemelisin.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR