Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (26 Mart Perşembe)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (26 Mart Perşembe)

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (26 Mart Perşembe)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; birkaç gündür yakın ilişki de olduğun kişilerin enerjisi ve cesareti sana da iyi gelmiş olabilir; fakat artık yaptıkları bencillikler canını sıkmaya başlayabilir, kural tanımaz hallerine öfkelenebilirsin. Günün ikinci yarısında kendini güvende hissedebilmek için risk almaya direnebilir, dönüşüme karşı ayak direyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; günün ilk saatlerinde çıkarlarını düşünerek sözlü tartışmalar ve muhalefet yapanlar, tamamen gerilmene sebep olabilir. Düşmanlarının yazılı ve sözel saldırıları karşısında harekete geçmekte zorlanabilirsin. Öğleden sonra Ay karşıt burcunda hareket etmeye başlayacak. Yakın ilişki de olduğun insanlara ne kadar güvenebileceğini sorgulayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün ilk saatlerinden itibaren sevdiğin kişilerle arana mesafe girebilir ya da hiç hoşlanmadığın, keyif almadığın şeyleri yapmaya zorlanabilirsin. Akşama doğru ise gelen yeni haberler sağlığınla ilgili endişelerinin artmasına sebep olabilir ya da iletişim trafiğin kısıtlanabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; en yakınlarının bile muhalefet davranması öfkelenmene sebep olabilir ama bir yandan da herkes için risk alıp harekete geçebilirsin. Öğleden sonra romantik ilişkiler ve çocuklarla ilgili gelişmeler ön plana çıkabilir. Mevcut durumu muhafaza etme isteğin, değişime karşı direnmene neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne hızlı bir iletişim trafiği ile başlayabilir, sonrasında elinde olmayan sebeplerden ötürü çevrenden soyutlanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ev ve aile ilişkileri açığa çıkabilir. Yatırımlarınla ve birikimlerinle ilgili konularda kendini güvende hissedemeyebilir, bir an öfkene yenik düşerek çatışmalar yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günün ilk saatlerinde sosyal çevrenle aranda tartışmalar yaşayabilir, geleceğe dair duyduğun endişeler seni harekete geçmeye zorlayabilir. Acilen gelirlerini artırmak için bir şeyler yapman gerektiğini düşünebilirsin. Akşam saatlerinde ise telefon ve sosyal medya paylaşımlarını engelleyen kontrol dışı gelişmeler yaşanabilir.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR