Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (20 Mart Cuma)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (20 Mart Cuma)

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (20 Mart Cuma)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün aile içinde gayrimenkulle ilgili bazı konular gündeme gelirken; yaşanan gelişmeler farklı yönlere doğru kayabilir. Öfkelenmene veya huzursuz olmana neden olan ortamlardan uzak durmaya özen göstermeli; eski tartışmaların yeniden gündeme gelmesine izin vermemelisin. Ev içinde tehlikeli hareketlerden kaçınmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın çevre, komşu veya kardeşlerinle olan ilişkilerinde ekstra bir sorumluluk almak zorunda kalabilirsin. Gün içerisinde çok agresif ve düşük enerjili olman hem eğitiminle ilgili bir gelişmenin sonlanmasına hem de yakınlarınla arandaki meselelerin büyümesine sebep olabilir. Söylediklerine dikkat etmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün öz güvenin yerinde! Çevrene hem iç huzur hem de enerji ve heyecan yayıyorsun. Dışa dönük tutumundan dolayı çevrendeki kişiler senin yanında kendilerini çok rahat hissedeceklerdir. Ancak sadece gün içerisinde; maddi veya manevi değeri yüksek herhangi bir eşyana sahip çıkman gerektiğini bilmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün enerjisi sağlığınla ilgili konularda bugün daha dikkatli olman için seni uyarıyor. Kişisel olarak tanımladığın bütün konularda bugün; çok stresli ve hassas olabileceğinden bireysel konularda çevrendeki kişilerle çok fazla diyaloğa girmemelisin. İkili ilişkinde beklenmedik bir konu aranızda tartışmaya neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay; kendine olan güvenini tazelemende ve hayallerini gerçekleştirmende sana destek olacak bir konumda. Ancak günün göksel hareketlerinden dolayı; sağlığınla ilgili tüm endişelerini ertelemeden kontrol ettirmeli, hali hazırda kendini göstermeyen sağlık sorunları için önlemlerini almalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; arkadaş ortamında veya bir sosyal grubun içerisinde görev olabilirsin. Ancak gün içinde sana söylenebilecek bir sözden dolayı insanların kalbini kırabilirsin. Kullandığın kelimeleri özenli seçmelisin; zira çevrendeki kişilerin eleştirilerine maruz kalabilirsin. Psikolojini ve bilinçaltını dolduran önemsiz konulardan kurtulmaya çalış.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR