Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (15 Şubat Cumartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (15 Şubat Cumartesi)

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (15 Şubat Cumartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; son zamanlarda çok yoğun çalıştığın için ihmal ettiğin ailenin gönlünü alabilirsin. Yatırımlarındaki risk her an artabilir. Hem dikkatli olmalısın hem de yastık altı bir birikimin yapman daha rahat olmanı sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün motivasyonunu yüksek hissedebilir ve güne çok daha enerjik başlayabilirsin. Burcunda ilerleyen Ay; senin tarafında olup her şeyi yoluna koymana yardımcı olabilir, karşındakileri etkileyecek fikirler ve hoş sohbetler kurmanı sağlayacaktır. Hızlı ve pratik düşünmene rağmen; duygusal korkuların tereddütler yaşamana neden olabilir..

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; finansal kaynaklarına ve parasal durumuna güvenmediğin bir gün geçirebilirsin. Durmadan kendini sorguladığın, bastırdığın korkularınla yüzleştiğin bir gün geçirebilirsin. Yeni fırsatlar yakalaman gerektiğini düşünebilirsin. Kurmuş olduğun güçlü dostlukların sağlayacağı pozitif durumları dikkate almalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yaratıcı düşünme şeklini başarılı girişimlerde kullanabilirsin. Yaptığın çalışmalarında veya kurduğun ilişkilerde boşa çaba verdiğini düşünebilirsin. Fakat etrafında bulunan güvendiğin kişiler seni endişelerinden kurtarabilir. Yeter ki sen hedef ve isteklerini tüm açıklığıyla paylaş.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hem fiziksel hem de duygusal anlamda yorgun hissettiğin için bugün biraz dinlenmek isteyebilirsin. Aynı zamanda maddi konularda destek alabilirsin ama plan aşamasında kalmalısın. Parasal konularda herhangi bir adım atmadan önce tüm detayları etraflıca düşünmeli ve araştırmalısın. Dikkatli olmanda fayda var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün araştırmacı kimliğini ön plana çıkaracağın, akademik bir çalışma veya bir program için seyahate çıkabilirsin. Dikkatini ve enerjini toparlamak için yapacağın küçük kaçamaklar sana iyi gelecektir. Gün içinde atacağın her adımı önceden hesaplamak isteyebilirsin; hatta her şeye biraz şüpheci yaklaşabilirsin.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri