Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (14 Ocak Salı)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (14 Ocak Salı)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kardeşlerinle aranda oluşabilecek gerginlik rekabete dönüşebilir. Yakın çevrende ise görüş ayrılıklarıyla yaşanabilecek çatışmalarda sessiz kalmaya çalışmalısın. Gün içinde yeni bir konu üzerinde eğitim alma veya bilgili olduğun bir konuda uzmanlaşma fırsatı yakalayabilirsin. Seyahatlerinde dikkatli olmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; romantik ilişkilerde keyifli günler yaşanabileceği gibi yeni kararlar alınarak ilişkiyi başka bir boyuta da taşıyabilirsin. Finansal konular kendini huzursuz hissetmene neden olabilir. Ancak şansının dönmesini de sağlayacak fırsatlar yakalayabilirsin. Arkadaşlarınla aranda oluşabilecek sorunlar hayal kırıklığı yaşatabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün çevrene cesur bir imaj yansıtarak tüm dikkatleri üzerine toplayabilirsin. Yeni başlangıçlar yapabileceğin ve hedeflerin üzerine çalışıp toplumdaki yerini belirleyebilirsin. Maddi konularda tazelenmeye çalıştığın ve ailevi meseleleri de es geçmemen gereken bir gün olmasını sağlamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün müdahale edemediğin farklı konulara karşı mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Ruhsal konulara eğilme ihtiyacı duyabilir ve iç dünyana dönüp korkularınla cesurca yüzleşebilirsin. Yakın çevren veya kardeşinle ilgilenmek isteyebilirsin. Girişimlerinin olumlu ya da olumsuz geri dönüşlerini alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; arkadaşlarınla veya sosyal çevrende fikir ayrılıkları ve tartışmalar oluşabileceği gibi ağzından çıkan kelimeleri de seçemeyebilirsin. Gün içinde; gelecek ile alakalı yeni planlar yapabilir, hedeflerini belirleyebilir ve bu doğrultuda harekete geçmek için gerekli gücü kendinde bulabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün hedeflerini yerine getirmek için ihtiyacın olan enerjiyi kazanabileceğin bir gündesin. Yabancılarla çalışabilir ve yurtdışı bağlantılı projelerde yer alabilirsin. Fakat gün içinde yöneticilerinle yaşayabileceğin bir gerginlik motivasyonunun düşmesine neden olabilir. Öfkeni işine yansıtmamaya dikkat etmelisin.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri