Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (11 Mart Çarşamba)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (11 Mart Çarşamba)

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (11 Mart Çarşamba)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; burcunda ilerleyen Ay; günün olumsuz açılarına rağmen motivasyonunu yüksek tutmana yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kazanımlarını ve yeteneklerini artırma yönündeki çabalarını hareketlendirebilir; ancak gün içerisinde ailenle veya partnerinle olan iletişiminde verdiğin tepkilerin normal seviyede olmasına dikkat etmeli ve ani parlamalardan kaçınmaya çalışmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; psikolojik olarak agresif bir gün geçiriyor olabilir, kendi içinde bir çatışma yaşayabilir ve gerginliğini dış dünyaya yansıtarak insanların kendinden uzaklaşmasına neden olabilirsin. Gününün çoğunu, geleceğin hakkında yeni plan ve düzenlemeler yaparken; koşullara daha geniş açıdan bakmayı deneyerek geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle yaptığın planları uygulamaya koymakta sıkıntı yaşayabilir, bütçeni zorlayacağını düşünerek endişelenebilirsin; fakat hevesini hiçbir şeyin kırmasına izin vermemelisin. Gün içinde, gizli kalmış bir konunun ortaya çıkmasıyla gerilim biraz artabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün sosyal hayatında veya maddi konularda çevrendekilere karşı baskıcı olabileceğin gibi sen de engellerle karşılaşabilirsin. Tepkilerini kontrol altında tutmak planları gerçekleştirmende kolaylık sağlayabilir. Çevrendeki insanlarla güç savaşlarına girebilirsin. Ancak bu durum güven duygusunu irdelemene neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; vizyon sahibi kişilerle bir araya gelebilir, istediğin koşulları oluşturmak için hedeflerini değiştirebilir ve ilişkilerin açısından birtakım yenilikler peşinde olabilirsin. Gün içinde sürekli iletişim halinde olduğun kişilerle mücadele edebilir, alınganlık gösterebilir ve iletişim kopuklukları yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; dostlarının ısrarlarını göz ardı edemeyeceğin bir gün olabilir. Fakat ilişkilerinde ciddiyet ve güven duygusuna odaklanman gerekirken; bulunduğun ortamda hem seni hem de başkalarını yoran sabırsız enerjiler hakim olabilir. Aynı zamanda gün içinde finansal kaynaklarınla ilgili alacağın bireysel karar etrafındakileri düşündürebilir.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR