Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (10 Şubat Pazartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (10 Şubat Pazartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; haftaya aşk hayatındaki sis perdesinin dağıldığını fark ederek başlayabilirsin.  Bu birkaç gün kendini yalnız hissedebilir, etrafında bulunan insanların seni tanımadığını da düşünebilirsin. Ailen ve şu anki sorumlulukların, parasal konularda kontrollü davranmanı zorlaştırabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hayatını paylaştığın insanlara karşı şeffaflığını korumalı, içsel dalgalanmalardan kendini korumalısın.  Seni motive eden ve destek veren insanlara güven duyabilir, çifte fırsat yakalayabilirsin.  Şu ara kalbinin sesini dinleyerek ilerleyebilir, geleceğinin kontrolünü de akışa bırakabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; görev ve sorumluluklarına dair birtakım raporlar hazırlaman beklenebilir. Çalışma arkadaşlarınla değişik çalışmalar yapabilirsin.  Koşullara bakmaksızın kendine güvenmeli verdiğin sözlerinin arkasında durmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; başkalarıyla zaman geçirmenin keyfine varmalısın ve evrenin sana sunduğu sürpriz gelişmelere açık olmaya bakmalısın. Diğer taraftan karşına çıkabilecek herhangi bir zorluğu anlayışla ama aynı zamanda güvenle ve beceriyle ele almaya bakmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugünlerde harcamalarına bir limit belirlemen yararına olabilir. Kabaran ekstrelerin aileni de şaşkına çevirebilir ve sorunları da üzerine çekebilirsin. Yeni tanışabileceğin birileriyle hemen samimi olup, özeline girmemelisin. Değişim rüzgârları esmekte ve bu rüzgâr senin lehine.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; uzun süreli beraber çalışmak durumunda kalacağın insanları seçerken ince eleyip, sık dokuman gerekebilir.  Karşındakilerinin düşüncelerine kulak vermen, göremediğin detayları görmeni sağlayabilir. Ancak fikirlerini ifade etmendeki değişkenliği, olası kuşku ve kuruntularını da bir kenara bırakman gerekiyor.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri