Tırnakların daha güzel görünmesine yardımcı olan ojeler el bakımının vazgeçilmez rutinlerinden olmaktadırlar. Özellikle ana renklerin çekiciliği ve tırnakların bu renklerle daha dikka çekici durmasıyla birlikte ojelerde de renk çeşitliliği fazlalaşmıştır. Tüm bu çeşitlilğin ve son yılların oje trendlerinin bir araya getirilmesiyle birlikte tırnak bakım ipuçlarını sıraladık;

FRENCH OJE

Özellikle erkeklerin bayıldığı bu tırnak boyama çeşidi sayesinde tırnaklar daha temiz ve bakımlı bir görünüme sahip olmaktadır.

BEYAZ OJE

Bronzluğumuzun kıymetini bilemeden yaz ayları sona erdi. Ellerimiz bembeyaz kaldı. Pamuk gibi oldular. Kireç beyazı ojeyi genel olarak Fransız manikürü için kullanıyoruz. Oysa başlı başına bembeyaz bir oje ellerimizi ve tırnaklarımızı muhteşem göstermeye yetecektir.

RENGARENK OJELER

Gökkuşağının tüm renklerini aynı anda tırnaklarınızda görmek eminiz ki size de bahar havası yaşatacaktır. Keskin olmayan geçişler ile pembe sarı yeşil ve mavi tonlarının tırnaklarınızdaki etkisi hem sizin hem de karşınızdaki insanlar için oldukça ilgi çekici olacaktır.

TEN RENGİ OJE

Özellikle geçen seneden beri hemen hemen herkesin tırnaklarında transparan bir görüntü veren ten rengi ojeleri görmeye alıştık. Oldukça geniş bir renk skalası içeren ten rengi ojeleri seçerken tırnak ve ten renginizi mutlaka dikkate almalısınız. 

BORDO VE KIRMIZININ MUHTEŞEM ÇEKİCİLİĞİ

Her türlü kadının bayılarak kullandığı davetlerin vazgeçilmez oje rengi olan bordo ve kırmızı tonlu ojeler bu yıl da trendlerden düşmeyecek gibi duruyor.

DESENLİ OJELER

Son yılların vazgeçilmez oje türü olan jel tırnakların üzerine yapılan desenli ojeler İnstagram sayesinde de ününe ün kattı. Özellikle detaylara önem veren kadınların vazgeçilmezi olmaya aday bu tırnak boyama çeşidini tırnaklarınızda hiç eksik edemeyeceksiniz.