Siyah Noktalar İçin 7 Gün Boyunca Bu Maskeyi Uygulayın

İnatçı siyah ve beyaz noktaları yok etmek için aşağıda belirtilen 3 adımı 7 gün boyunca izlemeniz gerekir. Siyah noktalardan tamamen kurtulmak için bu maskeyi düzenli uygulamanız sasğlıklı sonuçlar verecektir.

Siyah Noktalar İçin 7 Gün Boyunca Bu Maskeyi Uygulayın

Siyah noktalar tam olarak başımızın belasıdır. Sıradan maskelerle ortadan kalkmayan bu noktaları size vereceğimiz maske tarifi ile tamamen ortadan kaldırabilrisini.

SİYAH NOKTALARA MASKE

Adım 1: Küçük bir ılık su kabı alın ve havluyu yıkayın. Havluyu ılık suya batırın ve fazla suyu sıkın. Havluyu yüzünüze veya etkilenen bölgelere bastırın. Bu adım, fırçalama sırasında düzgün şekilde temizlenmesini kolaylaştıran gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.

Adım 2: 1/2 çay kaşığı zerdeçal tozu, 1 çay kaşığı pirinç unu, 2 çay kaşığı taze sıkılmış limon suyu ve 1 çay kaşığı balı birleştirin . Kalın bir macun yapmak için iyice karıştırın. Etkilenen bölgelere yeterli miktarda karışım uygulayın ve hafifçe birkaç dakika ovalayın. Soğuk suyla durulayın.

Adım 3: 4 çay kaşığı soğuk su ve 2 - 3 damla çay ağacı esansiyel yağı ekleyin. Pamuk top kullanarak, etkilenen bölgelere çözeltiyi uygulayın. Tamamen kurumasını bekleyin ve suyla durulayın.

Not:

  • Macunu ve çözeltiyi 7 gün boyunca buzdolabında tutabilirsiniz.
  • Uygulamadan önce daima çay ağacı yağını seyreltin. Doğrudan uygulanması cildinize zarar verebilir.
  • İşlemi 7 gün takip ettikten sonra haftada iki kez tekrarlayabilirsiniz.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR