Sevgililer Günü’nde Kova Burcu Burç Yorumu

14 Şubat Sevgililer Günü gelmesiyle birlikte Ay huzursuz olduğu Akrep burcuna geçiyor. Peki, Sevgililer Günü'nde Kova burcundaki gelişmeler nelerdir? İşte Sevgililer Günü Kova burcu günlük burç yorumu...

Sevgililer Günü’nde Kova Burcu Burç Yorumu

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sabah saatlerinde duygusal gerilmeler, kıskançlıklar ya da bir anda değişen planlardan dolayı yıpranmalar olabilir. Bu durum canınızı sıkmasın çünkü yaşadığınız bu yıpratıcı durumlar öğlenden sonra Merkür’ün pozitif enerjisiyle yerini romantik ve duygusal saatlere bırakacak.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün özel bir gün olması senin için herhangi bir şey fark ettirmeyerek artan sorumlulukları yerine getirmek için canhışar çalışabilirsin. 1 sakika dahi ara vermeden tüm çalışmalarını bitirmek için uğraşabilirsin. Hiç beklemediğin bazı kaynaklardan veya aile büyüklerinden destek görebilirsin. Tüm bu yoğunlukların arasında akşam saatlerine doğru partnerinle geçirebileceğin romantik dakikalar motivasyonunu arttırabilir. Aynı zamanda sağlığına da dikkat etmen gereken bir dönemdesin.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri