Şampuanınıza Şeker Eklediğinizde Bakın Ne Oluyor!

Vücudumuza bir çok zararı bulunan şekerin saçlarınızda yarattığı mucizelere inanamayacaksınız. İşte şekerin vücudumuz dışında yarar sağladığı diğer alanları sıralıyoruz.

Şampuanınıza Şeker Eklediğinizde Bakın Ne Oluyor!

Vücudumuza faydadan çok zararı bulunan şekerin vücut ve saç bakımınıza da bunun aksine zarardan çok faydası bulunmaktadır. Söz konusu saç bakımı olunca olmazı oldurtan kadınlar deneme yanılma yöntemiyle bu bakım kürlerini keşfetmeye devam ediyor.İşte herkesin mutfaklarında kolaylıkla bulunan şekerin saça faydaları;

Uzmanların araştırmalarına göre şampuanın içerisine bir kaşık toz şeker ilave etmek saçlarımızı parıl parıl ve canlı bir görünüme sokuyor.Bu bakımın uygulaması da yapım aşaması kadar oldukça kolaydır.

Uygulama olarak saç tipinize en uygun şampuanın içerisine bir kaşık toz şeker konulduktan sonra saçlarınıza iki dakika boyunca masaj yapmanız gerekiyor. Masaj işleminden sonra saçlarınızı bu kürden arınıncaya kadar durulamanız da büyük önem taşıyor.

Şeker içindeki partiküller ve yapış yapış özelliğiyle saç derinize hem maske hem de peeling ürünü olarak kullanabileceğiniz bu karışım saçlarınıza muhteşem bir görünüm kazandıracak.Bu kürü haftada bir defa uyguludağınızda saçlarınızdaki mükemmel değişime tanık olacaksınız. Eskisinden daha parlak canlı ve sağlıklı saçlarınıza tekrar kavuştuğunuzda bu kürü uygulamaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Yorum Yaz

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR