Çevremizdeki düşmanı, kötülüğü simgeleyen yılan rüyada ne anlam ifade ediyor? Rüyada görülen ve hayırlı işlere yorumlanmayan yılanın anlamları nelerdir? Türlerine göre farklı anlamlara sahip olan yılanın bilinmeyen anlamları haberimizde...

RÜYADA YILAN GÖRMEK NE ANLAMA GELİYOR?

Bir düşmanı, kötülüğü ve sıkıntıları simgeleyen yılan türüne göre farklı anlamlar içerebilir. Olumsuz yorumlandığı gibi olumlu anlamlara da sahiptir. Mutlu bir haber, maddi anlamda ferahlık, evlilik gibi güzel anlamları simgeleyen yılanın aslında birçok bilmediğimiz manası var.

Rüyada zehirsiz bir yılan gören kişinin rüyası bolluk ve bereketliğe yorulur. Arkadan gelen bir yılan görmek ise sinsi bir düşmanı simgeler. Rüyada bir kimse kara bir yılan görürse o rüya sahibinin bir ev veya eşya alacağına delalet gösterir.

Rüyada su yılanı görmek rüya sahibinin iş hayatında güçleneceğine işaret ederken, rüya sahibinin mevki ve makam sahibi olacağına yorulur. Rüyada siyah yılan görmek güçlü bir düşmanı, beyaz bir yılan görmek ise güçsüz bir düşmanı simgeler.

Rüyada yeşil renkli bir yılan görmek inancı zayıf bir kişiliği temsil ederken, sarı yılan sinsiliği, kötülüğü anlatır.  Bir kişi rüyasında engerek ve kobra yılanı görüyorsa o kişinin çok dikkatli olması söylenir. Çevresinde onu bekleyen sinsi ve kötü bir düşman vardır. Bu düşman çok tehlikelidir.

Rüyada yılanla boğuşan bir kimsenin gerçek hayattta düşmanından bir kötülük göreceği söylenir. Rüyada yılan öldüren bir kimsenin rüyası ise o kişinin düşmanından kurtulacağı yönünde yorumlanır. Rüyada evinde bir kişi yılan görürse hane halkından kötülük göreceğine işarettir. Çok sayıda yılan görmek ise yakın bir akraba, dost veya arkadaştan kötülük göreceğiniz anlamına gelir.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.