Sevinçli ve müjdeli bir haberin simgesi olan hamilelik rüyada farklı şeyler anlatabilir. Rüyada hamile görmek, hamile olmak, bir başkasını hamile görmek ne anlatıyor? Hamileliğin rüya içinde gizlenmiş bilinmeyen anlamları haberimizde...

RÜYADA HAMİLE GÖRMEK NE ANLAMA GELİYOR?

Bilinmeyen ama hep iyiye yorumlanan hamilelik hep sevindirici ve mutluluk verici olumuştur. Rüyada gördüğümüz hamilelik de hep müjdeli haberleri simgelemiştir. Rüyada hamile bir kadını görmeniz yakın zamanda çocuk haberi alacağımızın işaretidir. Aynı zamanda hamile bir kadını rüyasında gören kişi yakın zamanda hayırlı haberler alacaktır. Yüzünü güldürecek mutluluk yaşayacaktır demektir.

Hamilelik gören kişinin rüyası o kişinin talihinin döneceğine, şansının bol olacağına yorulmuştur. Ancak rüyada görülen hamilelik olumlu olduğu gibi olumsuz anlamlara da yorulur. Hamileb birini görmek yakın zamanda sıkıntılı günlerin geleceği anlamını taşır. 

Eğer bir kimse rüyasında doğum yaptığını görürse bu o kişinin dertlerinden kurtulacağına delalet eder. Kız bebek gören kimsenin rüyası da rüya sahibinin borçlarından kurtulacağı yönünde yorumlanır. Rüyasında hamile olduğunu öğrenen kişinin rüyası olumsuz yorumlanır. Bazı sıkıntılar rüya sahiplerini beklemektedir. Bekar bir birey rüyasında hamile olduğunu görürse yakında evleneceğine işarettir.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.