Toplumda hayırlı işlere yorulan evlilik kavramı, rüya sahibi için hayırlı işlere yorulmamaktadır. Sıkıntılı günlerin geleceğine işaret eden evlilik kişinin rüyasında ne anlatıyor? Rüyada evlendiğini görmek neyi işaret ediyor? İşte haberin detayı...

RÜYADA EVLENDİĞİNİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİYOR?

Hayırlı işlerin müjdecisi olarak görülen ancak sıkıntılı günlerin geleceğine yorulan evliliğin bilmediğimiz çok fazla manası var. Rüyada evlendiğini görmek sıkıntılı günlerin başlangıcı olarak yorumlanır. Ancak rüya sahibinin sıkıntılı günlerle beraber kendini daha çok geliştireceğine işaret eder.

Rüyada evlendiğini görüp ağlamak ise rüya sahibinin önce sıkıntılı zamanlar geçireceğine daha sonra bu günleri atlatıp feraha kavuşacağına yorulur. Rüyada evlendiğini gören kişi kadınsa o kadının iş hayatında mevki sahibi olacağına eğer rüyayı gören kişi hamile bir kadınsa o kişinin kısmetinin açılacağına yorumlanır.

Eğer kişi rüyasında evlendiğini ve mutsuz olduğunu görürse bu rüya sahibinin zor zamanlardan geçeceğine daha sonra azmi ve hırsı sayesinde o zor zamanları atlatacağına işarettir.

Eğer kişi rüyasında evlendiğini söylüyorsa çok dikkatli olmalıdır. Ailesine, yakınlarına veya kendisine bir zarar gelecektir demek. Önceden önlem almalı. Eğer kadın rüyasında eşinin bir başkasıyla evlendiğini görmüşse bu hane içinde kavgaların artacağına, eşler arasında ilişkinin bozulacağına yorulur.

Rüyada yaşlı biri ile evlendiğini gören kişinin rüyası o kişinin nasıl gördüğüne göre yorumlanır. Eğer rüyada mutluysa aklında her ne varsa doğru adımlar ile ilerlediğine, eğer mutsuzsa işlerinin yolunda gitmeyeceğine, daha da mutsuz olacağına yorulur.

Eğer kişi rüyasında yakın bir arkadaşının evlendiğini görmüşse bu o kişinin geçici bir mutluluk yaşayacağına işarettir. Kısa süreli ama sonuçları herkesin yüzünü güldürecek bir mutluluk yaşayacağına yorulur.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.