Şansa ve iyiliğe yorulan balık gelecek kısmetlerin habercisi olarak nitelendirilir. Şans, kısmet kapısı olarak balık rüyada neyi simgeliyor? Rüyada balık görmek, balık sürüsü görmek, balık avlamak neyi ifade ediyor? Rüyada görülen balığın anlamları...

RÜYADA BALIK GÖRMEK NEYİ ANLATIYOR?

Şans, para, uğur ve açılacak kısmetlerin anahtarı olan balık insanlarımızca hayırlı haberlere yorumlanıyor. Balık görmek maddi ve manevi açıdan erişilecek ferahlığı simgelerken, balık sürüsü görmek iş hayatınızda mevki sahibi olacağınızı, kademe atlayacağınızı işaret eder.

Rüyada denizde balık gören kişinin rüyası kendisine açılan kısmetler yönünde yorumlanır. Rüyada denizden balık çıkardığını gören kişinin rüyası ise rüya sahibnini maddi açıdan değeri yüksek olan bir eşyaya sahip olacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada balık avlamak, rüya sahibinin mutluluk verici bir haber alacağına ancak bir yandan da parasal anlamda sıkıntıya gireceğine yorulur. Rüyasında balık oltası gören kişinin rüyası ise zorlu geçen günlerin geride kalacağına işaret eder. Rüyada küçük balık görmek gam, keder, tasa yönünde yorumlanırken, Rüyada görülen büyük balık rüya sahibinin büyüz kazançlar elde edeceği anlamını taşır.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.