Ruh İkizinizi Bulduğunuzun Kanıtı

Çoğu insanla ortak nokta bulmak çok kolay olabilmektedir. Zaten kelimenin tam anlamıyla bir uyum sağlamak zordur. Uzun zamandır tanıyor olduğunuz bir kişinin bir anda farklı biri olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak neredeyse sizin gibi olan birini bulduğunuzun belirli işaretleri vardır. İşte detaylar...

Ruh İkizinizi Bulduğunuzun Kanıtı

Ruh İkizinizi Bulduğunuzun Kanıtı

Büyük ihtimalle sizin gibi olduğunu düşündüğünüz birini sanki yıllardır tanıyormuşsunuz hissine kapılırsınız. Bu sizin yaşadığınız yerde olması anlamına gelmez ya da aynı dili bile konuşmuyor olabilirsiniz. Fakat ortak noktalarda buluştuğunuzda bu farklılıkların hiçbir önemi kalmayacaktır.

RUH İKİZİNİZİ BULDUĞUNUZUN KANITI

Ruh eşi gerçek aşkla aynı şey değildir! Ruh eşi demek, sevdiğiniz insan, kaderiniz, gerçek aşkınız demektir. Bunların hepsi aynı anlama değildir. Ruh eşiniz arkadaşınız, akrabanız, sevgiliniz ya da sadece bir tanıdık olabilir. Bazen sadece onlarla görüşmek, onların kendilerinden bahsettiğini duymak veya beraber gülmek bile onlara ruhen inanılmaz derecede yakın olduğunuzu göstermektedir.

Muhtemelen ruh ikizi olduğunuza dair ana işaret birbirinizi çok uzun yıllardır tanıyor gibi hissetmenizdir. Yaşı sizden 2 kat büyük olan, farklı milliyet ya da dinden biriyle tanışabilirsiniz fakat aynı zamanda sizi çok derinlerden anladığını hissedersiniz.

AYNI DEĞER YARGILARINA SAHİPSİNİZDİR

Giyim, yemek ya da diğer küçük konularda farklı zevklere sahip olabilirsiniz fakat ahlaki değerlerinizde, duygularınızı ifade biçimlerinizde ve hayattaki önceliklerinizde benzer anlayışlara sahipsinizdir. Değer yargılarınız benzerdir ve dünya görüşleriniz aynıdır.

Ruh eşimiz bizim yansımamız gibi davranır ya da iç benliğimizin bir yansıması olarak görünür ya da görünebilir. Onu ve kendinizi aynı anda anlarsınız çünkü onlara aynaya bakarmış gibi bakarsınız. Bu işaret ayna kuralı olarak bilinmektedir.

BİRLİKTE YARATICISINIZDIR

Ruhsal bağlantınız ve benzer dünya görüşleriniz birlikte sarhoş muhabbetinizden tutun da dünyayı feth etme planlarına kadar yaratıcı şeyler yapmanız için güzel bir potansiyel yaratır.

Zaten fazlasıyla benzersiniz. Eğer onlar için değişmek zorundaysanız ya da onları değiştirmeye çalışıyorsanız, aynı değer yargılarına, görüşlere ve planlara sahip değilsiniz demektir. Yani sizin yansımanız değillerdir.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR