Baştan aşağı aynı renklere bürünmeye sıkılanlar, görünümlerini bloklara bölüyor. Üstelik ikonik stil bir kez daha mertebe atlıyor. Her defasında karakteristik tarzını ortaya koymak isteyen kadınlar, karşıt renklerin birleştirici gücü ile stilini koruyor.

SARI - MOR

Renk paletinden gönlümüzü çelen iki ton, sarı ve mor. Dolapları canlandırdığı gibi stilinizi de yükseltecek bu ikili naif tonlarıyla romantik stillerin kontrast tonları oluyor.

TURUNCU - YEŞİL

Turuncu ve yeşilin sıcak tonları, bu yaz çok konuşulacak. En güçlü tonlarıyla bir araya bu ikilinin sert geçişleri temkinli bir stil şıklığı yakalıyor. Biraz havai biraz tropik, bu sevilen ikiliye bir de palmiyeler, ananaslar, eğlenceli figürler mi eşlik etse?

LACİVERT - PEMBE

Kontrast renklerin en romantik tavrını lacivert ve pembenin buluşması yansıtıyor. Mesafeli duruşlarını bozan iki yakın arkadaş dostluklarını pekiştiriyor. Cool tavrıyla mavi ve pembenin sevilesi tavrını keşfedin.

MAVİ - KIRMIZI

Mavinin tonları, kırmızının tonlarıyla birleşince ortaya yüksek bir enerji saçılıyor. Moda dünyasına baskın yapan göz alıcı renklerin bir aradaki yüksek sesi cesur, şık ve ölçülü. Trendlere gönderme yapan bu ikili altlı üstlü fark etmeden bir arada oldukça güçlü.

SARI - SİYAH

Sarı – siyah, sarı – siyah, bulduk siyah – sarı! 2017’nin trend rengi sarıyı siyahla buluşturmalı. Bu ikilinin bir aradaki çekici silüeti sezonun en sevilenleri. Siyah bir etekle sarı bir üstün farkını kim inkar edebilir ki? Kontrast uyumu yakalayacağınız bu iki yakın arkadaş taptaze bir ilkbaharda cool tavrı yakalamak için kullanacağınız sihirli formül.

YEŞİL - LACİVERT

Lacivertle yeşilin bir aradaki muhteşem uyumu, geç keşfedilenlerden. Son zamanlarda oldukça yakın arkadaşlık kuran ikili, farklı bir havaya sahip. Laciverdin gizemli havasına natürel yeşil eşlik ederken kontrast renklerin uyumu bir kez daha vurgulanıyor.