Baharın da gelmesiyle açık renkteki parçaları dolabımıza dahil etmeye başladık. Bu parçaların yaz aylarında her türlü kombine uyum sağladığını belirtmekteyiz. Bununla bereber yaz aylarında daha sık karşılaşacağımız parçalardan bir tanesi de rengarenk kot pantolonlar oldu. Kot pantolonların da renklenmesiyle birlikte yaz aylarına gerçekten hızlı bir giriş yaptığımızı anlamış olacağız.

Fırfır detaylarının da fazlasıyla önem kazandığı bu kombinlerde özellikle dar pantolonların aşağı doğru dalgalanarak fırfır şeklinde inmesi oldu. Bu tür kombinlere de çok fazla yakışacağını düşündüğümüz ten renginde olan nude ayakkabılar kullanım kolaylığı ve fiziğinizin mükemmel görünebilmesi açısından da oldukça kullanışlı olmaktadır.

Ramazan bayramında da bu şekilde bir kombin oluşturarak daha şık ve elegan görünebilirsiniz. Özellikle kombinlerin üzerine geçireceğiniz desenli veya ilgi çekici ceketlerle de mükemmel görünebilmek mümkün. Bunun için yapmanız gerekn tek şey kombinlerinizle makyaj seçimlerinizin de birbiriyle uyuşması olacaktır. Bahar aylarında bu tür kombinleri kolayca kullanabileceğiniz gibi farklı bir çok parçayla da bu tür ramazan bayramı kombinlerini güzelleştirebilmek münkündür.