Eğer siz de bir plaza kadınıysanız öncelikli olarak mutlaka şık bir diz üstü elbise edinmeniz şart. Siyahın asaleti hiç kimse için tartışılmazdır diye düşünüyorum. Bu tarz bir elbise emin olun ki hem bir iş toplantısı için hem de iş yerinde günlük kullanım için de çok şık görünmenize yardımcı olacaktır.

Siyah elbise tamamsa sıra şık bir stilettoda. Onun da renginin özellikle siyah olması gerektiğini eminim ki hepiniz biliyorsunuzdur. Çok rahat olduğu su götürmez bir gerçek olan spor ayakkabılarınızla vedalaşıp, onları hafta sonu giyilmek üzere portmantoya kaldırmak şart.

Bir plaza kadını olarak pratik ve hızlı olmak da bir o kadar önemlidir. Tabii pratik ve hızlı olabilmek icin hazırlanma süresinin de bir o kadar yeterli olması gerekir. Zamanınızı doğru kullanabilmek adına makyaj uygulamasını da es geçmeyin. Sadece bir fondöten ve allık uygulamasıyla bile sofistike bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra bir de nude tonlarda ruj sürerseniz makyajınız sanki onlarca saat harcanmışcasına kusursuz görünebilir.