İstenmeyen tüyler kadınlar için en zor en zaman alan unsurların başında gelmektedir. Bu sorunlarına çözüm olarak epilasyonun gücü gözden kaçırılmaması gereken bir husustur. Yüz güzelliği cildimiz bu konuda büyük öneme sahip özellikle kadınlar cilt güzelliklerine yüzlerine fazla önem vermektedirler. Yüzlerimizdeki tüylerden kurtulmanın yolları çoğu zaman acılı işlemlerden geçiyor. Yüzümüzdeki tüylerden ağda yoluyla, ipli işlemlerle veya epilasyonla kurtulma imkanımız vardır fakat artık bu acılı yöntemlere veda etmemizin vakti geldi ve geçiyor.

Çünkü her zaman zahmetli ve acılı bir işlemden söz ediyoruz. Bu bitkisel mucizeler bu konuda da bize çözümler üretmektedir. İşte yüz bölgemizdeki tüylerimizden kurtulmamızı sağlayacak bitkisel içerikli doğal bir maske tarifi veriyoruz.

MALZEMELER

1 tatlı kaşığı limon suyu
1 su bardağı su
1 kaşık gr un

HAZIRLANIŞI

Tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra tüm bu ürünler macun kıvamına geldiği anda yüzünüze sürüp 10 dakika kadar beklettikten sonra bu maskeyi yüzümüzden sıcak ıslak bir havlu yardımıyla durulayabiliriz. Bu uygulamayı tekrar ettiğinizde, yüzünüzdeki tüylerin daha çok azalıp kaybolduğunu göreceksiniz.