Kıyafetlerinize renk ve hareket getiren bu aksesuarı aynı zamanda kaliteli ve zengin görünmek içinde çantanızda ve saçlarınızda da kullanabilirsiniz. Bu şık aksesuarı bu sene her yerde görebilirsiniz. Trend olması bir yana broşu sadece yakanızda değil, şapkanızda, elbiselerinizde, kazaklarınızda ve hatta saçınızda bile kullanabilirsiniz.

Klasik, asil ve zarif olmak istiyorsanız inci kolye kullanmalısınız. Ayrıca bu şekilde incinin saflığı ve asaleti ofis stilinize eşlik eder. Gerçek ya da sahte kullanmanızın bir önemi yoktur, yeter ki doğru şekilde kullanın ve ofist stilinize uyarlayın.

STİLETTO VE BABET KULLANIMI

Mükemmel bir stiletto iş yerinde özgüvenli adımlar atmanızı sağlar, daha dik durursunuz ve kendinizi iyi hissedersiniz. Ayaklarınız yorulduğunda ya da dışarıda koşturduğunuz günlerde ise mutlaka zarif duruşu ve kalitesi ile bir babet size eşlik etmelidir.

RENGARENK VE DESENLİ KIYAFETLER

Kendinizi mutlu hissedeceğiniz renkleri iş hayatınızda kullanmaya özen gösterin. Renk içerisinde çok patlamamış ve fosforlu değilse bu tür kıyafetleri iş hayatında ofis stiilinize yansıtmanız da mümkün olmaktadır.