24 Temmuz 2019
  • Istanbul 22.22°
  • Ankara 16.67°
  • Izmir 25°
İmsak 03:56
Güneş 05:45
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:36
Yatsı 22:18
BIST102.556
Dolar5,7271
Euro6,3871
Altın261,77

New York Moda Haftasında Tesettür Rüzgarı Esti!

Endonezya asıllı ünlü modacı Anniesa Hasibuan New York moda haftasında ortalığı kasıp kavurdu. New York moda haftasına ikinci defa katılan ünlü modacı tasarımlarıyla herkesi büyüledi.

New York Moda Haftasında Tesettür Rüzgarı Esti!

Endonezya asıllı ünlü modacı New York moda haftasına ikinci kes davet edildi. Ünlü modacı tasarımlarıyla fazlasıyla göz doldururken herkesin yalnızca bir defalığa mahsus sandığı bu defileyi sanılanın aksine ikinci defa daha yapmayı başardı. Tesettür modasını tüm dünyaya tanıtan Anniesa Hasibuan bu konuda çok iddialı olduğunu belirterek her yıl defilelerini tekrarlayacağını açıkladı. Bir daha ki yıl da podyumlarda tasarımlarını sergilemek istediğini belirtti. Uluslararası düzeyde yapılan bu moda haftasında tesettür modasının da aslında var olduğunu ve büyük kitleler tarafından takip edilip uygulandığını da fiilen göstermiş olan ünlü modacı Anniesa Hasibuan ülkesinde ve muhafazakar kesim tarafından büyük bir gurur kaynağı oldu. 

LONDRA'DA İLK DEFA MUHAFAZAKAR MODA RÜZGARI ESTİ

Uluslararası düzeyde yapılan bu moda haftasında özellikle İngiltere'nin başkenti olan Londra'da böyle bir organizasyon düzenleyerek muhafazakar kesim haricinde kitleleri tesettür giyim modasıyla tanıştıran 1986 Endonezya doğumlu ve müslüman olan Anniesa Hasibuan Türkiye hakkında da yorumlarda bulunarak Türkiye'nin tesettür modasını en iyi yaşatan ve uygulayan bir ülke olduğunu da vurguladı.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri