Hollywood ünlülerinin yaşlanmayı geciktirmelerini nasıl yaptığını ve gençliklerinin sırlarını hepimiz merak ediyoruz. Haberimizde ünlülerin gençlik sıralrını inceledik. Bir zamanlar Hollywood da rüzgar estiren ve çok beğenilen yetenekli ünlü kadınların mükemmel bir şekilde yaşlanmalarının sırrının ne olduğunu sizler için araştırdık.

CHRİSTY TURLİNGTON BURNS

Hollywood yıldızı model gençliğini sürekli yoga yapmaya ve koşmaya borçlu. Ayrıca sürekli sebzeli karışım suları tüketerek besleniyor.

HALLE BERRY

Hollywood'un ünlü aktrisi 46 yaşındaki Halle Berry şeker hastası olduğundan ötürü günde 6 öğün yemek tüketiyor ve bolca protein ve sebze ağırlıklı besleniyor. Spor olarak tüm kaslarını çalıştıran spor faaliyetlerini sıkça yapıyor.

CİNDY CRAWFORD

Efsane model Cindy Crawford geçtimiz yıllarda kadınların makyajla daha yaşlı olduğunu belirterek makyaj yapmayı tamamen bıraktı. Beslenmesine çok fazla dikkat eden model spor olarak pilates ve koşuyla fazlaca ilgilenmektedir.

DEMİ MOORE

Dünyaca ünlü oyuncu 49 yaşında ve güzelliğinden hiç bir şey kaybetmemiş durumda. Ünlü oyuncu meyve ve sebze sularıyla besleniyor.

MERYL STREEP

Hollywood yıldızı 62 yaşında olan oyuncumuz haftada 5 defa yüzme sporu yapmaktadır. Cildini güneşe maruz bırakmayarak güneşin kötü etkilerinden cildini muhafaza ediyor. Ve yaşlanmayı kabul edip onu kucaklayarak benimsemeyi tercih ediyor.