Cilt bakımına katkıda bulunmak amacıyla yaptığınız bir çok bakım kürünün yanında beslenmenize de oldukça fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Bu durum cildinize hemen etki edeceği gibi içerden de detoks etkisi yarattığından dolayı cildimiz için oldukça faydalı bir tercih olacaktır.

ÇİLEK

İçeriğinde barındırdığı antioksidanlar sayesinde cilt kırışıklıklarına büyük oranda engel olarak yaşlanmayı da geciktirmektedir.

ZEYTİNYAĞI 

Zeytinyağı içeriğinde yoğun miktarda barındırdığı ciltte olumlu etkiler gösteren vitaminlerden kaynaklı oldukça faydalı bir besindir. Salatalarda ve yemeklerde kullanımı cildinize büyük faydalar sağlamaktadır.

YEŞİL ÇAY

Günlük olarak düzenli tüketildiğinde oldukça faydalı olan yeşil çay bir çok hastalığa karşı iyi geldiği gibi içeriğinde barındırdığı antioksidanlar sayesinde yaşlanmaya karşı oldukça faydalı olmaktadır.

BAL KABAĞI

İçeriğinde barındırdığı vitaminler ve faydalı lifler sayesinde ciltte parlaklık ve esneklik sağlamaktadır. Cildinizin sağlıklı ve canlı görünmesine katkı sağlamak istiyorsanız bu besini düzenli olarak tüketebilirsiniz.

NAR

Narı hem meyve olarak tüketip hem de cildinize bir kür gibi uygulayabilirsiniz. Bu sayede hem ölü hücrelerden kolayca kurtulacaksınız hem de detoks etkisiyle yaşlanma karşıtı bu besinden fazlasıyla yararlanmış olacaksınız.