Cildiniz sağlıklıysa sizin görüntünüz de harika olur. Bu noktada cildinizi iyi temizlemiş olmanızın önemi büyüktür. Cilt tipinize göre güvendiğiniz ürünler ile düzenli olarak cilt temizliğinizi gerçekleştirin. Özellikle akşam yatmadan önce mutlaka cildinizi temizleyin. Sabah kalktığınızda aynada yüzünüzün ışıldadığını görebileceksiniz. Gün içerisinde cildinizde biriken kirleri yatmadan önce temizlemeniz rahat bir uyku çekmeniz için de iyi olacaktır.

NEMLENDİRİCİ UYGULAMASINI İHMAL ETMEYİN!

Sağlığınıza özen göstermeniz için her gece yatmadan önce mutlaka cildinizi temizleyin ve nemlendirin.

GÖZ ÇEVRESİNİ UNUTMAYIN

Göz altında kapatıcılara başvurmak yerine akşamları yatmadan göz çevrenize uygun olarak hazırlanmış kremler ile bakım yapabilirsiniz. Sabahları da güne başlamadan önce aydınlatıcı özelliğe sahip nemlendiriciler size yetecektir.

YETERLİ UYKU OLDUKÇA ÖNEMLİ!

Cildinizin ışıltılı bir görünüme sahip olması için günde mutlaka 7 saat uyumanız gerekmektedir. Yeterli uyumadığı takdirde bunun etkileri de direkt olarak cilde yansımaktadır. 

HAFTADA BİR DEFA PEELİNG

Cildinizdeki ölü derileri temizlediğinizde cildiniz de yenilenecektir. 

DİŞ TEMİZLİĞİNİZE ÖZEN GÖSTERİN

Dişlerinizi düzenli olarak fırçalamanız ve temizlemeniz ağız bölgenizin daha sağlıklı ve güzel gözükmesini sağlar. Beyazlatıcı diş macunlarından yardım alarak dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.