Farklı renk tonlarına sahip bir far alın. İlk önce göz kapağınıza hafif bir fondöten sürün. Bu makyajınızın kalıcılığını artırır. Göz kapağınızın kirpik diplerine içten dışa doğru incelen bir şekilde likit göz kalemi uygulayın. Alt kirpik diplerinize de aynı uygulamayı yapın.

GÜZEL BAKIŞLAR İÇİN NE YAPILMALI?

Bakışlarınızda puslu bir görünüm elde etmeniz ve güzel bakışlara sahip olmanız için kolaylıkla uygulayabileceğiniz göz makyajı stillerini sizlerle paylaşıyoruz.

GÜZEL BAKIŞLAR İÇİN MAKYAJ TÜYOLARI

Farklı renk tonlarına sahip bir far alın. İlk önce göz kapağınıza hafif bir fondöten sürün. Bu makyajınızın kalıcılığını artırır. Göz kapağınızın kirpik diplerine içten dışa doğru incelen bir şekilde likit göz kalemi uygulayın. Alt kirpik diplerinize de aynı uygulamayı yapın. Likit göz kaleminiz kurumadan gözlerinizi kırpıştırmayın.

KOYU FARLARDAN YARARLANIN!

Koyu farınızı göz kapağınıza uygulayın. Far kutunuzdaki en hafif farı kaş kemiklerinize kadar hafifçe uygulayın. Yine açık ton göz farınızı çok hafif bir şekilde, çok dipten olmayacak şekilde, kaş birim noktanıza kadar dışa doğru uygulayın. Bu gözlerinizin daha büyük görünmesini ve gözaltı morlukların kapanmasını sağlar. En koyu far rengini liner olarak kirpik diplerinize uygulayın.