Maden Suyunun Saça Mucizevi Etkisi

Saç bakımında kimyasal ürünlerden ziyade doğal ürünlerin kullanımı oldukça etkili. Bu ürünlerin başında ise maden suyu geliyor.

Maden Suyunun Saça Mucizevi Etkisi

Saç bakımı her kadının özenle dikkat ettiği bir konu. Çabuk yıpranan saçlar bizi fazlasıyla üzüyor. Kimyasal işlemlerle bakım yaparken de saçlarımıza zarar veriyoruz aslında. Bu yüzden saç bakımında tercihi doğal formüllerden yana kullanmalıyız.

MADEN SUYU İLE SAÇ YIKAMAK

Sürekli saç boyatmak, deniz, havuz suyu ve güneş üçlüsü ile geçen uzun günler, saçı aşırı sıcak uygulamalara maruz bırakmak saçı cansızlaştırıyor ve uzamalarının önüne geçiyor. Yeniden saça canlılık katmak için birçok formül deniyoruz. İşte onlardan biri de maden suyu.

SAÇLARI UZATIYOR

Maden suyu, saçların doğal yöntemlerle parlaklığını geri kazandırmak için yardım alınabilecek en iyi alternatiflerden biri. İçerdiği sodyum bikarbonat sayesinde tam bir güzellik mucizesi. Saçlarınızı maden suyu ile yıkadığınızda az bir zamanda saçlarınızın uzadığını ve canlandığını göreceksiniz.

Saçlarınızı şampuan ve kremledikten sonra maden suyu ile 3-5 dakika masaj yaparak durulayın. Böylece saçlarınız yumuşak ve parlak bir görünüm alacak.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri