Her zaman kullandığınız gömlek giyme stili olan gözmleğinizi pantolonunuzun veya eteğinizin üzerine salmaktan artık vazgeçebilirsiniz. Bu görünüm sizi hem farklı hem de stil sahibi gösterecektir. Bunun yanında giyeceğiniz tarz bir deri ceketle giydiğiniz elbiselerin üzerinizde daha mükemmel görüneceğine şahit olacaksınız. 

Giydiğiniz elbiselerin yanı sıra saç şekliniz ve makyaj stiliniz de büyük önem taşımaktadır. Saçlarınıza yaptığınız bohem bir değişiiklikle çok farklı bir hava kazanabilirsiniz. 

Her zaman giydiğiniz gömleğin kollarını sıyırıp üzerine taktığınız bir broşla stil görünebilirsiniz. Şal kullanımını daha da fazlalaştırabilirsiniz. Kış aylarında kullandığınız şalların yaz aylarında da rahat kullanabileceğiniz versiyonlarını edinebilirsiniz. Uzun ve bol t-shirt'ler yerine kısalarını tercih ederseniz bu durum bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayarak boyunuzu da aynı oranda uzun göstererek tarz bütünlüğünüzü sağlayacaktır.

El bakımı da giydiğiniz elbiseler ve aksesuarlarınız kadar büyük önem taşıyor. Özellikle ojelerinizi günlük olarak yenilemeyi ve manikür işlemlerinizi aksatmamaya özen gösterin. Günlük hayatınızda abartı makyajlardan kaçınarak daha sofistike görünen ve hafif makyajları kullanmaya dikkat edebilirsiniz.