Kova Burcu Erkeği

Toplu bir vücut yapısına sahiptirler. Modayı takip etmez. Kendi stilleri vardır ve diğer insanlardan farklı giyinmeyi tercih eder. Ruh haline göre seçim yapar. Renkleri kullanmaktan kaçınmazlar.

Kova Burcu Erkeği

Toplu bir vücut yapısına sahiptirler. Modayı takip etmez. Kendi stilleri vardır ve diğer insanlardan farklı giyinmeyi tercih eder. Ruh haline göre seçim yapar. Renkleri kullanmaktan kaçınmazlar.

Kova Erkeğinin Genel Özellikleri

Kova burcu erkeği son derece kibardır. Herkese karşı nazik ve içten davranış sergiler. İnsanları kırmaktan çekinir. Her zaman insanların iyiliklerini isterler. Kişilik olarak diğer erkeklerden ayıran en belirgin özellikleri bunlardır. Kişilik olarak her zaman neşeli ve güler yüzlü olmaları başkaları tarafından dikkat çekmelerine sebep olur. İnsanların saygısını hızlı kazanır.
Bu burç erkekler çok yönlü bir kişiliğe sahiptir ve özgürlüklerine çok düşkündür. Kısıtlanmayı sevmezler.

Kova erkeği bu yapısından dolayı insanlar tarafından anlaşılamaz. Kişiliğini anlamak, çözümlemek oldukça zordur. Kova burcu erkeği için yalan söylemek zordur. Doğrucu ve dürüst bir erkek modelidir. Yalan söyleyen insanları çevresinde istemez. Bu özellik onların güvenilir bir kişilik olmasını sağlar.

Kova Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Bu burç erkeklerin olumsuz özelliklerinden en dikkat çekenleri, sorumsuz ve anlaşılmaz davranışlar sergilemesidir. Saplantılıdır. Bazı zamanlar anlamsız hareketler sergiler. Huysuz ve dik kafalıdır.

Kova Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Bu burç erkeklerin olumlu özelliklerinin en başında insancıl ve arkadaşlığa önem veriyor olmaları gelir. İnsanlara yardım etmeyi sever. Yardımseverdir. İyimser ve yaratıcıdır.

Kova Erkeğinin Aşk Hayatı Nasıldır?

Aşk hayatında nazik ve ilgili bir partnerdir. Bağımsızlığına düşkün olduğu için hayatındaki insanı hayatının merkezi yapmaz. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kova burcu erkeği ile birlikte olacak kadın ilk olarak onunla arkadaş olmayı başarmalıdır. Bunu başaran kadın kova erkeği ile uzun bir birliktelik yaşama şansını yakalar.

Bir ilişkiye başladıkları zaman en başta soğuk olabilir. Bunun sebebi partnerine aşırı değer vermesidir. Sevdiği zaman içindeki fırtınalar ile baş başadır. Bağımsızlığından vazgeçip, geçemeyeceği konusunda kendi iç çatışması vardır. Buna karar verene kadar da partnerini üzmekten kaçar. Kova erkeği ile birlikte olan kişi onu yönlendirmemeli aksine onunla hareket etmelidir. Zaman zaman kıskançtır.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.


[G-#8840]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR