Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Günlük Burç Yorumları (14 Ocak Salı)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Günlük Burç Yorumları (14 Ocak Salı)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün plan ve projelerine ekstra hız katmak isteyebilir ve yabancılarla yurtdışı bağlantılı bir iş ortaklığına girebilirsin. Uzun seyahat organizasyonları gündeminde olurken eğitimle alakalı yeni fırsatlarla karşılaşabilirsin. Görüşlerini savunurken dikkatli olmanda fayda var zira bir anlık yükselişler seni ve çevrendeki insanları zor duruma sokabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün kaynaklar, miras ve mal paylaşımı ile ilgili konularda veya partnerinle kazançları nasıl değerlendireceğin konusunda anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Maddi meselelerde gerçekçi düşünmeli ve yüksek beklentiler içine girmemelisin. Adımlarını atarken çok iyi araştırma yapmalı; kendini riske atmamalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün evliliğinde, uzun süreli ilişkinde ve ortaklı projelerde bazı pürüzlerin olması pozitif enerjini korumanda güçlük yaratabilir. Sinirli tavırların senin yararına olmayacağını bilmelisin. Kışkırtmalara karşı soğukkanlılığını korumalı, dış müdahalelere sakin duruşunu korumalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; özen gerektiren çalışmalarda başarı sağlayabilir ve çevrene düşündüklerini istediğin gibi aktarabilirsin. Fakat iş arkadaşlarınla rekabet etmek zorunda kalabilirsin. Sağlığın açısından dikkat etmen gereken bir gün olurken; kendini yoracak veya riske atacak aktivitelerden uzak durmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün risk içeren girişimlerde bulunmak adına doğru bir zaman olmadığı gibi hareketlerinde de tedbirli davranmalısın. Çocuklarınla ilgili olarak sorumlulukların artabilir ve zorlanmalar yaşayabilirsin. Aşk hayatında mücadele etmen gereken zamanlar olabilir. Bir ilişkin yoksa eğer; gün genel anlamda oldukça sürprizli olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; burcunda ilerleyen Ay, ev içinde tadilat veya düzenlemeler için uygun bir enerji verse de yaşam alanın için yapabileceğin harcamalarda ipin ucunu kaçırmamalısın. Ailenle olan ilişkini güçlendirmen önemliyken iletişim konusunda olumlu yaklaşımdan yana olmalısın. Zira fikir ayrılıklarından kaynaklanan tartışmalar yaşayabilirsin.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri